More
    ДодомуНовиниСШАКоманда «Колорадо Евеланш» стала володарем Кубка Стенлі

Команда «Колорадо Евеланш» стала володарем Кубка Стенлі

-

Команда “Колорадо Евеланш” (Colorado Avalanche) у неділю перемогла “Тампу-Бей Лайтнінг” (Tampa Bay Lightning) з рахунком 2:1, ставши володарем Кубка Стенлі НХЛ.

Команда з Колорадо виграла серію, яка йшла до чотирьох перемог, програвши два матчі з шести та позбавивши хокеїстів із Флориди надії стати першою командою, яка виграла три чемпіонати НХЛ поспіль з часів перемоги клубу «Нью-Йорк Айлендерс» (New York Islanders) на початку 1980 року. -х.

Зірка «Тампи» Стівен Стемкос відкрив рахунок, забивши гол у першому періоді.

Відповіддю «Колорадо» став гол центрального форварда Натана Маккіннона на початку другого періоду.

Нападник клубу зі штату Колорадо Арттурі Лехконен вивів свою команду вперед у середині другого періоду. Цей рахунок 2:1 зберігся до кінця матчу. Зазначимо, що «Колорадо Евеланш» здобула перемогу на стадіоні суперників у Флориді.

Захисника команди переможців Кейла Макара визнано найціннішим гравцем серії плей-офф, ставши володарем призу Conn Smythe Trophy.